Artyści spełniają marzenia

Ponad 48 tysięcy złotych – tyle udało się zebrać Fundacji Mam Marzenie podczas 5. Aukcji Marzeń, na której 6 maja br. zakupić można było dzieła sztuki uznanych polskich artystów. Dochód z aukcji pozwoli Fundacji zrealizować kolejne dziecięce marzenia.

Aktywnie biorący udział w aukcji nie tylko wzbogacili swoje wnętrza o unikatowe prace, znanych polskich artystów, ale mieli także okazję wesprzeć działalność Fundacji Mam Marzenie, dorzucając swoją cegiełkę do realizacji marzeń jej podopiecznych. Podczas aukcji można było wylicytować blisko 37 dzieł sztuki artystów, bez którego wsparcia nie byłaby możliwa organizacja projektu i do których są kierowane szczególne podziękowania.

Dzięki stałej współpracy DESA Unicum z Fundacją Mam Marzenie, aukcja odbyła się stacjonarnie w wyjątkowej atmosferze siedziby domu aukcyjnego. Emocjonująca licytacja zaowocowała szczególnym zainteresowaniem i wysokimi wynikami, jak chociażby w przypadku wyjątkowego obrazu Czesława Piusa Ciapało wylicytowanego za kwotę 14 000 złotych. W czołówce znalazła się także praca Ryszarda Rabsztyna sprzedana za 5 500 złotych, a także narracyjna kompozycja Violi Głowackiej z wynikiem 4 500 złotych.

Z wynikami aukcji można zapoznać się na stronie: https://desa.pl/pl/wyniki-aukcji-dziel-sztuki/v-charytatywna-aukcja-marzen/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *