Banasik Michał, Porozumienie, 70 x 50 cm, olej na płótnie, 2021
Bator Andrzej, Zaproszenie do rozmowy, akryl na kartonie, 70 x 100 cm, 2014
Bażowska Natalia, Cisza, 40 x 50 cm, akryl na płótnie, 2014
Bernaś Judyta, (nie)odkryte_Róża_003, druk uv, dibond, 45 x 30 cm, 2021
Bogucka Katarzyna
Borys-Prus Dominika, Różowy marmur 60 x 70 cm, akryl na płótnie, 2020
Cherubin „Maki” Robert, Applause V2, 42 x 29,7 cm, Kredki i akryl na papierze w oprawie, 2018
Dąbrowski Mateusz, Shape 16, 32 x 18,5 cm, serigrafia na papierze oprawiona, 2016
Gawroński Karol, Syrenka, akryl, olej na płótnie, 120×100 cm, 2019
Gątarek Michał, Open space – z cyklu Zasoby, 110 x 110 cm, olej na płótnie, 2016
Gruszczyński Filip, Souris, 100 x 70 cm, tektura, kolaż tempera akwarela, oprawiony, 2016
Hirsz Natalia, Bez tytułu, akryl na płycie podbitej listwami, 75 x 120 x 2,5 cm
Jarodzki Paweł, Bez tytułu, akryl/szablon na płótnie, 40×40 cm, 2020
Jarzymowska Anna, bez tytułu, 70×70 cm, olej na płótnie, 2018
Klaudia Ka, Wzrost, 30x40cm, olej na płótnie, 2020
Kanunnikava Celina, Dyptyk Nostalgia, 1) Rozmowa, 26cm x 20 cm, akryl na płótnie, 2019, 2) Spotkanie, 18cm x 24cm, kawa, herbata, akryl na płótnie, 2019
Kiesner Maria
Kirklewska Magdalena, Trapped 2, 50 x 60cm, akryl na płótnie, 2021
Kokot Janusz, Złota sawanna, 60 x 45 cm, pastel olejny i ołówek na papierze, 2020
Korab Kowalski Paweł, On the brink of collapse z cyklu Izolacja 2020, 110 x 140 cm, akryl na płótnie, 2020
Kossakowski Piotr, Skrępowani, 20 x 20 cm, sucha igła na papierze, 2018
Kościół Nihilistów – Fluktuacja pierwotnej pustki, 30 x 50 cm, olej akryl na płótnie, 2021
Kozera Ewa, Zachód słońca, 60 x 80 cm, technika własna, akryl na płótnie, 2018
Kozicki Adam, Co się dzieje kiedy wścibiasz nos w nieswoje sprawy, 73 x 92 cm, olej na płótnie, 2020
Książek Bogumił, Bronisław Wildstein jako młodzianek, 70 x 50 cm, olej i emalia na płótnie, 2019
Kublik Aneta, Sarnię, 40 x 50 cm, obraz olejny, namalowany na płótnie, 2019
Kukuła Katarzyna, Kropla drąży skałę VIII, 46 x 33 cm, olej na płótnie, 2020
Kwiatkowski Paweł, Take me to the river, 108 x 78 cm, sitodruk, kolagrafia, szablon, 2018
Lenartowicz Magdalena, Niebo marzeń 100 x 80 cm, Technika mieszana, 2020
Leśniak Magda, Pani Maria, akryl na płótnie, o wymiarach 70 x 50 cm, 2015
Linttner Maciej, Właściwie to nic się nie stało, 50 x 70 cm, tempera, olej, płótno, 2019
Łukasik Jarosław, „Na Przystani (albo) reda”, olej na płótnie, 80 x 120 cm, 2015
Milczarek Dariusz, Poczekalnia lX, tempera żółtkowa na płótnie, 40 x 50 cm, 2021
Misiak Paulina, 14 z cyklu Obserwatorzy, 70 x 70 cm, olej na płótnie, 2018
Moszant Filip, Zi2, wydruk na banerze na krośnie, 140 x 200 cm, 2016
Mozolewski Jakub, Neighbours 3, 91,5 x 61 cm, fotografia, wydruk na papierze archiwalnym, w ramie, 2019
Nowosielska Agata, Barokowy piesek, 40 x 30 cm, gwasz, 2020
Pająk Teresa, Kobiety 10, 150 x 120 cm, olej, płótno, 2020
Pawiłowska Dorota, Unicorns united, dyptyk, 2 x 60 x 40 cm, olej na płótnie, 2017
Pawlikowska Katarzyna, Ulotność, 30 x 40 cm, grafika cyfrowa na papierze w ramie, 2020
Piestrak Mateusz, Przeciąg II, 41 x 33 cm, akryl na płótnie, 2021
Piróg Katarzyna, Chyba przeprosił za cicho, 30 x 40 cm, mixed media, płótno bawełniane, 2020
Polak Matylda, Przepływy XI, 60×80 cm, akryl na płótnie, 2020
Prokopczyk Lena, Ciśnie, 120 x 150 cm, olej na płótnie, 2019
Przebindowski Artur, z serii znaki (logotypy klubów piłkarskich-HSV Hamburg), 27×33 cm, akryl, płótno, 2020
Rega Paulina, New Place – Nocturne II 30 x 30 cm, akryl i pigment na płótnie, 2021
Roskosz Wojciech, Autoportret, 45 x 35 x 4 cm, węgiel na desce, 2019
Rozmus-Esparza Natalia, Berlin 1, 40 x 50 cm, pastel na papierze oprawiony, 2018
Rozpara Hanna, W 05, 70 x 70 cm, akryl na płótnie 2019
Rutkowska Anna, Potwal olbrotowiec, 80×100, tempera jajowa na płótnie, 2018
Rzążewska Wioleta, Dziewczynka z piłką, 41 x 33 cm, olej na tekturze, 2017
Rzepa Żaneta, Imaginarium II, 98,5 x 65 cm, akwaforta, akwatinta, 2016
Skaper Ewa, Dobra i miła, 30 x 30 cm, tempera, olej, blacha aluminiowa, 2021
Sokołowska Ewa, Liść, 33,5 x 28,5 cm, grafika warsztatowa, algrafia odbita farbą drukarską, papier do akwaforty, prasa drukarska, 2008
Ścibior Martyna, Endless night, 40 x 40 cm, lakier do paznokci na płótnie, 2021
Świtaj Julia, Bez tytułu, 160 x 140 cm, technika mieszana na płótnie, 2019
Teplicka Weronika, One Error Changed, nr 1, 71 x 83 cm, akryl na płótnie, nić, 2019
Tryzno Tomasz, Bez tytułu, 130 x 100 cm, olej na płótnie, 2019
Wałęka Robert, Wklęsło wypukły narożnik bezpieczeństwa, 46 x 38 cm, akryl na płótnie, 2017
Laura La Wasilewska, Look at me, akryl, szlagmetal na płótnie lnianym 90 x 60 cm, 2015-18
Węgrzyn Bartek, Midnight in a perfect world, format grafiki, 63 x 93 cm, wydruk atramentowy na papierze Hahnemuhle photo rag 308g, 2016
Węgrzyn Magda, Deconstructed Palm Tree V, 50 x 40 cm, wydruk cyfrowy, 2021
Zięta Oskar, PLOPP, stal nierdzewna, inox – polerowana, wysokosc 50 cm, srednica 35 cm, 2020
Zych Jagoda, Mgła, 65×50 cm, olej na płótnie, 2020