Dzieła 2. Aukcji Marzeń Banasik Michał, Porozumienie, 70 x 50 cm, olej na płótnie, 2021Bator Andrzej, Zaproszenie do rozmowy, akryl na kartonie, 70 x 100 cm, 2014Bażowska Natalia, Cisza, 40 x 50 cm, akryl na płótnie, 2014 Bernaś Judyta, (nie)odkryte_Róża_003, druk uv, dibond, 45 x 30 cm, 2021Bogucka KatarzynaBorys-Prus Dominika, Różowy marmur 60 x 70 cm, akryl na płótnie, 2020 Cherubin „Maki” Robert, Applause V2, 42 x 29,7 cm, Kredki i akryl na papierze w oprawie, 2018 Dąbrowski Mateusz, Shape 16, 32 x 18,5 cm, serigrafia na papierze oprawiona, 2016Gawroński Karol, Syrenka, akryl, olej na płótnie, 120×100 cm, 2019Gątarek Michał, Open space – z cyklu Zasoby, 110 x 110 cm, olej na płótnie, 2016 Gruszczyński Filip, Souris, 100 x 70 cm, tektura, kolaż tempera akwarela, oprawiony, 2016 Hirsz Natalia, Bez tytułu, akryl na płycie podbitej listwami, 75 x 120 x 2,5 cmJarodzki Paweł, Bez tytułu, akryl/szablon na płótnie, 40×40 cm, 2020 Jarzymowska Anna, bez tytułu, 70×70 cm, olej na płótnie, 2018Klaudia Ka, Wzrost, 30x40cm, olej na płótnie, 2020Kanunnikava Celina, Dyptyk Nostalgia, 1) Rozmowa, 26cm x 20 cm, akryl na płótnie, 2019, 2) Spotkanie, 18cm x 24cm, kawa, herbata, akryl na płótnie, 2019Kiesner MariaKirklewska Magdalena, Trapped 2, 50 x 60cm, akryl na płótnie, 2021Kokot Janusz, Złota sawanna, 60 x 45 cm, pastel olejny i ołówek na papierze, 2020Korab Kowalski Paweł, On the brink of collapse z cyklu Izolacja 2020, 110 x 140 cm, akryl na płótnie, 2020Kossakowski Piotr, Skrępowani, 20 x 20 cm, sucha igła na papierze, 2018Kościół Nihilistów – Fluktuacja pierwotnej pustki, 30 x 50 cm, olej akryl na płótnie, 2021Kozera Ewa, Zachód słońca, 60 x 80 cm, technika własna, akryl na płótnie, 2018Kozicki Adam, Co się dzieje kiedy wścibiasz nos w nieswoje sprawy, 73 x 92 cm, olej na płótnie, 2020Książek Bogumił, Bronisław Wildstein jako młodzianek, 70 x 50 cm, olej i emalia na płótnie, 2019Kublik Aneta, Sarnię, 40 x 50 cm, obraz olejny, namalowany na płótnie, 2019Kukuła Katarzyna, Kropla drąży skałę VIII, 46 x 33 cm, olej na płótnie, 2020Kwiatkowski Paweł, Take me to the river, 108 x 78 cm, sitodruk, kolagrafia, szablon, 2018Lenartowicz Magdalena, Niebo marzeń 100 x 80 cm, Technika mieszana, 2020Leśniak Magda, Pani Maria, akryl na płótnie, o wymiarach 70 x 50 cm, 2015Linttner Maciej, Właściwie to nic się nie stało, 50 x 70 cm, tempera, olej, płótno, 2019Łukasik Jarosław, „Na Przystani (albo) reda”, olej na płótnie, 80 x 120 cm, 2015Milczarek Dariusz, Poczekalnia lX, tempera żółtkowa na płótnie, 40 x 50 cm, 2021Misiak Paulina, 14 z cyklu Obserwatorzy, 70 x 70 cm, olej na płótnie, 2018Moszant Filip, Zi2, wydruk na banerze na krośnie, 140 x 200 cm, 2016Mozolewski Jakub, Neighbours 3, 91,5 x 61 cm, fotografia, wydruk na papierze archiwalnym, w ramie, 2019Nowosielska Agata, Barokowy piesek, 40 x 30 cm, gwasz, 2020 Pająk Teresa, Kobiety 10, 150 x 120 cm, olej, płótno, 2020Pawiłowska Dorota, Unicorns united, dyptyk, 2 x 60 x 40 cm, olej na płótnie, 2017Pawlikowska Katarzyna, Ulotność, 30 x 40 cm, grafika cyfrowa na papierze w ramie, 2020Piestrak Mateusz, Przeciąg II, 41 x 33 cm, akryl na płótnie, 2021 Piróg Katarzyna, Chyba przeprosił za cicho, 30 x 40 cm, mixed media, płótno bawełniane, 2020Polak Matylda, Przepływy XI, 60×80 cm, akryl na płótnie, 2020Prokopczyk Lena, Ciśnie, 120 x 150 cm, olej na płótnie, 2019Przebindowski Artur, z serii znaki (logotypy klubów piłkarskich-HSV Hamburg), 27×33 cm, akryl, płótno, 2020Rega Paulina, New Place – Nocturne II 30 x 30 cm, akryl i pigment na płótnie, 2021Roskosz Wojciech, Autoportret, 45 x 35 x 4 cm, węgiel na desce, 2019Rozmus-Esparza Natalia, Berlin 1, 40 x 50 cm, pastel na papierze oprawiony, 2018Rozpara Hanna, W 05, 70 x 70 cm, akryl na płótnie 2019Rutkowska Anna, Potwal olbrotowiec, 80×100, tempera jajowa na płótnie, 2018Rzążewska Wioleta, Dziewczynka z piłką, 41 x 33 cm, olej na tekturze, 2017Rzepa Żaneta, Imaginarium II, 98,5 x 65 cm, akwaforta, akwatinta, 2016Skaper Ewa, Dobra i miła, 30 x 30 cm, tempera, olej, blacha aluminiowa, 2021Sokołowska Ewa, Liść, 33,5 x 28,5 cm, grafika warsztatowa, algrafia odbita farbą drukarską, papier do akwaforty, prasa drukarska, 2008Ścibior Martyna, Endless night, 40 x 40 cm, lakier do paznokci na płótnie, 2021Świtaj Julia, Bez tytułu, 160 x 140 cm, technika mieszana na płótnie, 2019Teplicka Weronika, One Error Changed, nr 1, 71 x 83 cm, akryl na płótnie, nić, 2019Tryzno Tomasz, Bez tytułu, 130 x 100 cm, olej na płótnie, 2019Wałęka Robert, Wklęsło wypukły narożnik bezpieczeństwa, 46 x 38 cm, akryl na płótnie, 2017Laura La Wasilewska, Look at me, akryl, szlagmetal na płótnie lnianym 90 x 60 cm, 2015-18 Węgrzyn Bartek, Midnight in a perfect world, format grafiki, 63 x 93 cm, wydruk atramentowy na papierze Hahnemuhle photo rag 308g, 2016Węgrzyn Magda, Deconstructed Palm Tree V, 50 x 40 cm, wydruk cyfrowy, 2021Zięta Oskar, PLOPP, stal nierdzewna, inox – polerowana, wysokosc 50 cm, srednica 35 cm, 2020Zych Jagoda, Mgła, 65×50 cm, olej na płótnie, 2020