Dzieła 1. Aukcji Marzeń Karolina Balcer, Wzorcowe przedszkole, akryl na płótnie, 100 x 30 cm, shape canvas, 2015Aleksandra Batura, Alikwoty, olej na płótnie, 150 x130 cm, 2016Judyta Bernaś, Jednia_02_blue, druk uv, 100 x 40 cm, 2019Katarzyna Bogucka, Nasza rodzina, wydruk cyfrowy, 50 x 40 cm, 2019Dominika Borys, Mchawice, akryl na płótnie, 80 x 70 cm, 2019Sylwia Brzyszczyk, Cukra watowa III, akryl na płótnie, 35 x 35 cm, 2019Aleksandra Bujnowska, Dzik, olej na płótnie, 50 x 60 cm, 2019Monika Chlebek, Bez tytułu, olej na płótnie, 15 x 16 cm, 2016Martyna Czech, Klatka, olej na płótnie, 40 x 50 cm, 2018Karina Czernek, Mój Bolesławiec, technika własna, 100 x 100 cm, 2018Wojciech Ćwiertniewicz,Bez tytułu (246),olej i akryl na płótnie,18 x 13 cm, 2010 Mateusz Dąbrowski, Centre Series – Keep in my mind, olej na płycie MDF, 48,2 x 33 cm, 2019 Michał Frydrych, Martwa natura z 35 frytkami, olej na płótnie, 35 x 25 cm2018 Karol Gawroński, Bez tytułu, olej na płótnie, 110 x 100 cm, 2018 Michalina Hendrys, Niebo zimowe, fotografia otworkowa, 50 x 50 cm,2012 Łukasz Huculak, Martwa Natura, tempera na papierze, 29 x 41 cm, 2018Anna Jarzymowska, Bez tytułu, olej na płótnie, 80 x 80 cm, 2018 Małgorzata Jastrzębska, Nr 562, olej na płótnie, 40 x 30 cm, 2017 Szymon Kaczmarek, Homeless, akryl na płótnie, 50 x 70 cm,2016 Paula Kaniewska,Ogrodzenie betonowe, 3 szt., akryl na płótnietryptyk, 3 x 25 x 30 cm, 2019 Keymo, Bez tytułu, olej na tekturze, 40 x 53 cm, 2017 Maria Kiesner, Dom Czerwony, akryl na płótnie, 60 x 80 cm, 2019 Magdalena Kirklewska, Silny mężczyzna z tatuażami, akryl na papierze,50 x 70 cm, 2019 Ziemowit Kmieć, Source, olej na płótnie, 60 x 45 cm, 2016 Anna Kołacka, Stan Rzeczy 23,5, olej na płótnie, 40 x 50 cm, 2018 Tomasz Kołodziejczyk, Ławeczka – molo, akryl na płótnie, 30 x 40 cm, 2019 Piotr Kossakowski, Snajper, akryl na płótnie, 100 x 70 cm, 2018 Berenika Kowalska, Bez tytułu, tempera jajeczna na desce, 30 x 30 cm, 2018 Urszula Kozieł, Z cyklu Bańki mydlane, akryl na płótnie, 100 x 100 cm, 2018 Sebastian Krzywak, Bez tytułu, technika własna na płótnie, 84 x 72 cm, 2018 Alicja Kubicka, P, akryl, ołówek, gwasz na płótnie, 40 x 50 cm, 2018 Katarzyna Kukuła, Romantic Kung Fu, olej na płótnie, 50 x 35 cm, 2018 Natalia Ledzianowska, Bananowo-marchewkowy,akryl, pastela na płótnie, 130×130 cm, 2018 Magdalena Lenartowicz, Morze marzeń, technika mieszana na płótnie, 100 x 70 cm, 2019 Aleksandra Łatecka, Konstrukcja XX, akryl na desce, 136 x 102 cm, 2019 Jarosław ŁukasikJaponki na wakacjach, olej na płótnie, 54 x 73 cm, 2016 Monika Marchewka, Kurtyna, olej na płótnie80 x 60 cm, 2019 Joanna Mlącka, Punkt zawieszenia, olej na płótnie, 54 x 65 cm,2015 Filip Moszant, O6, akryl (flamaster) na płótnie, 140 x 120 cm, 2019 Monika Mysiak, Krzątactwo, olej na płótnie, 110 x 90 cm,2018 Agata Nowosielska,Modląca się, olej na płótnie, 100 x 80 cm2017 Teresa Pająk, Urlop I, olej na płótnie, 115 x 150 cm,2019 Karol Palczak, Ewaolej na płótnie, 18 x 24 cm, 2015 Joanna Pałys, Element Modernistyczny. Kadr 22,akryl na płótnie, 70 x 70 cm, 2016 Anna Panek, Bez tytułu,akryl i olej na płótnie,40 x 30 cm, 2018 Piotr Parda, Algorytm,drzeworyt na papierze,18 x 25 cm, 2017 Katarzyna Pawlikowska, Pleciugagrafika komputerowa, wydruk na papierze barytowym, 40 x 50 cm, 2017/2019 Katarzyna Piróg, Bez tytułu, technika mieszana na płótnie, 30 x 20 cm, 2019 Alicja Pruchniewicz, Erased, akryl na płótnie, 140 x 100 cm, 2018 Raspazjan, o.koń księżycowy, akryl, spray na płótnie, 100×80 cm2019 Beata Rojek, Bez tytułu, olej na płótnie,95 x1 22 cm, 2016 Wojciech Roskosz, z cyklu Miłość instalatora, technika własna, 50 x 50 x 3 cm Hanna Rozpara, Balony IV, akryl na płótnie, 80 x 80 cm, 2018 Magdalena Rucińska, Powidok, akryl na płótnie naciągniętym na płytę pilśniową, 50 x 70 cm, 2015 Żaneta RzepaMała imaginacja II, akwaforta, akwatinta na papierze, edycja 2/15,50 x 27,5 cm, 2016 Ewa Skaper, Gładkie włosy, tempera jajowa/ olej/ blacha aluminiowa,36 x 50 cm, 2018 Julia Słonecka, Studium horyzontu, olej na płótnie,45 x 35 cm, 2015 Noemi Staniszewska, Imprezjoniści, olej na płótnie, 100 x 150 cm,2012 Kamil Stańczak, Panzer IIIakryl na płótnie, 55 x 55 cm, 2018 Gabriela Staszak, Portretgwasz na kartonie, 26.5 x 19.5 cm, 2018 Katarzyna Swinarska, Róża, olej na płótnie,150 x 110 cm, 2019 Jarosław Szewczyk, Silent Emotion, akryl na płótnie, 60 x 60 cm,2018 Martyna Ścibior, Wprawka01, lakier do paznokci na płótnie,40 x 40 cm, 2018 Weronika Teplicka, Układanka bezcelowa, nr 4, akryl na płótnie, nić 80 x 80 cm, 2019 Aleksandra Treder, Bez tytułu, stalówka + tusz na papierze, 15,5 x 20 cm2018 Sabina Twardowska, Mobile tank, 80 x 80 cm, akryl na płótnie,2016 Ewelina Ulanecka, Secret obsession, technika własna na płótnie,100 × 100 cm, 2019 Laura La Wasilewska, Chama River – Georgia O’Keeffe, akwarela, tusz na papierze, 29 x 40 cm2017 MałgorzataWielek-Mandrela, Dobra pani z oczami jak landrynki, 40 x 30 cm,2014 Rafał Wilk, Rzeka, olej na płótnie, 50 x 50 cm, 2019 Sylwia Woźniczka, Dworzec w Gdyni, olej na płótnie, 70 x 50 cm, 2015 Jerzy Jonatan Zajączkowski, Bez tytułu, olej na płótnie, 40 x 40 cm, 2018 Anna Zalewska, Tańczą cienie ponad duszą,technika własna na płótnie, 100 x 50 cm,2018 Jagoda Zych, z cyklu Uobecnianie czerni, olej na płótnie, 50 x 40 cm, 2019 Agata Żychlińska,Bałagan w mej głowie,technika mieszana (akryl, gwasz,pastel) na płótnie,130 x 100 cm, 2016